wz

[ Späť | Obnoviť | Dopredu ]

Táto stránka sa správne zobrazuje kódovaním Windows 1250.Stránky sú optimalizované pre Microsoft Internet Explorer 4.0 a viac pri rozlíšení 1024x768 pixelov

V Holiciach  2013

Hodnotenie kategórie Single 2013

 Honza Sulejovice

Jako první byla vyhodnocena CB Liga v kat. Single. Ještě se nikomu nepodařilo v jednom roce získat 5 prvních míst. CB liga, LPD, TOP DX , EBH a Česko-Slovenský putovní pohár. Honza Sulejovice jako žadatel o členství v CB sdružení Matador má tímto úspěchem silně nakročeno ke splnění ukazatelů a je opravdu velmi žhavým želízkem. Držíme palce aby se ti podařilo splnit i ostatní ukazatele.

Hodnocení kategorie Multi 2013

Hodnocení kategorie Multi je bez fota protože 1.místo exp.Tukan člen sdružení Matador se omluvili, 2.místo exp.Radegast člen sdružení Matador (Venca Chotěšov a Vorel Stupno) měli plno práce se zajištěním vyhodnocení a tak nám zůstal jen exp.Marco Polo kteří se umístili na 3.místě za což jim blahopřejeme.

(31.12.2012)

 Matadoři a Vysoká Hole 2012

Jako každý rok, tak i letos se Matadoři se svými kamarády vydali na Vysokou Holi do NV 1460m, aby poděkovali všem CB nadšencům a popřáli jim pevného zdraví a hodně štěstí v roce 2013.
Letos však jsme sami měli se sebou co dělat. Proto, že bylo málo sněhu, nemohla nám HS s technikou nijak pomoci. Venca Chotěšov a trochu i Fousáč Plzeň měli zdravotní potíže a to jim na síle nepřidalo. Kuba a Milda byli jako vždy silní jako býci.
Zvláště Kuba, který sám nesl na bedrech 20l vínka a nějaké ty dobroty.
Milda pak zařízení, kabely a nějaké ty dobroty. Fousáč anténu, nářadí a nějaké ty dobroty a nakonec Venca Chotěšov, který nesl sám sebe a nějaké ty dobroty. Po úporné cestě, která trvala cca 2 Hod. a při které při nás stáli všichni svatí a někteří z nás proklínali den, kdy se narodili, jsme došli k cíli.
Jak z textu vidíte, jasně převažovaly dobroty a že jich panečku bylo. Uzené ocásky, uzená žebírka, uzená krkovice, vařený nakládaný bůček, uzený špek od TmR (ten je jen na lékařský předpis), bramborový salát, řízečky, syrová vejce a perla celé akce výýýborný kančí gulášek s fantastickou omáčkou.
A k pití ?
Víno, víno, grog a zase víno a víno. Voda byla zastoupena pouze sněhem a protože panáčci močili všude, bylo to k pití jen pro silné povahy.
Lidi zlatý přál bych vám vidět Kubu při vaření. No to je pohled pro bohy. Na talíři voněly polévky o kterých se vám ani nezdá. Brambový salát s teplým uzeným, míchaná vajíčka to byla delikatesa. To byly takový dobroty, že jsme plakali, když jsme museli na velkou stranu. Tak nám toho bylo líto.
Při tom všem jsme samozřejmě i vysílali a snažili jsme se udělat co nejvíce spojení, ale podmínky byly velmi ale velmi špatné. Po celou dobu (3 dnů) foukalo kolem 70 -100Km/ hod. Anténa se musela čistit od námrazy každé 2 hodiny aby přežila (měli jsme 2).
Sněhu bylo málo asi 30 – 50 cm, ale po celou dobu pršely kroupy, které udělaly na zemi tvrdou vrstvu, kterou jste ale stejně propadli a když jste vraceli nohu zpátky, měli jste pocit, že si ji uříznete. Letos nám Vysoká Hole nedala nic zadarmo, ale i tak to stálo za to. A pokud nám zdraví bude sloužit těšíme se opět na příští rok.

Fotodokumentace z akce Matadorů

   

   

   

   

   

   

   

   

No a na tady koukněte pro malou perličku.

Jak panáčci vrcholu dosáhly

 
http://www.youtube.com/watch?v=026mvU7qY6s&feature=youtu.be

P.F.2013

Do Nového roku vám všem přejí pevné zdraví a hodně spokojenosti do roku 2013 73 a ať Vám to lítá!

Venca Chotěšov , Fousáč Plzeň, Milda Lesná a Kuba Šumná
Vysoká Hole 2012

   

Vysoká Hole 2011

Jako každý rok i letos vyrazili členové sdružení Matador ( exp. Radegast, Rotunda a Favorit, všichni dohromady parta CB klubu Česká Lípa) na Vysokou Holi v lok. JO80OB se rozloučit se starým rokem 2011 a popřát pevného zdraví a štěstí do roku 2012.
Jak Znojemská parta, tak Plzeňáci vyrazili kolem 8 hod. ranní ze svých lokalit a mastili to směr Praděd. Plzeňáci dorazili na Ovčárnu na 12 hodinu a jako vždy museli opět čekat než dorazí Znojemská větev. Minulý rok to bylo se zpožděním asi 5 hodin. Letošek byl úspěšnější. Pouze hodiny dvě. A zase keců o ztracených klíčích, opilé uklízečce a demencí trpící hlavě energetiky. Každopádně setkání proběhlo za velkého hlaholu, stvrzeno velkými panáky Praděda a dalšími panáky dalšího děda. Na Figuru se jelo opět snad posledním autobusem. Všude cca 80 cm sněhu a více. Před výstupem jsme se pro jistotu ještě jednou posilnili a šli se přihlásit na Horskou službu. A protože tu nejsme poprvé a HS je stále stejná, stačil jim jediný pohled na naše věkem ztroskotaná těla a přistavily rolbu která nás (díky bohu) dopravila přes ten nejtěžší úsek (H150/600m) . Ale i tak nám zbývalo (H60/1000m) za nulové viditelnosti, -4st. a větru asi 20m/s překonání hodně nepříjemného úseku cesty, kde jediným vodítkem jsou dřevěné sloupky které vidíte až když do nich vrazíte . Je to opravdu zajímavý pocit, když si nevidíte ani na špičku nosu a víte že přehlédnutí chaty pro vás znamená, že vás najdou až na jaře se skleněnýma očima. Ale všechno dopadlo dobře a bylo to opět stejné jako každý rok


Nevábně zvenku vypadající chata kompletně zavátá sněhem kde se ke vchodu musíte proházet asi tak kubíkem sněhu.

Uvnitř se ale skrývá úplně jiný svět. Zvláště po té, když se na stěnu chodbičky rozvěsí :
kusy uzených žebírek, kejtiček, extra macatých ocásků, domácích klobásek a buřtíků. Šrůty parádního špeku, štangle lovečáku a štanglička oslího salámku. Asi 2Kg vynikajícího bramborového salátu, směs řízečků vepřových, rybích a kuřecích. Něco do zobáčku sladkého vánočního cukroví a 2 ks voňavé vánočky Na zemi pak 10l vínečka červeného a 10l bílého, butilka švestičky a 2 butilky broskvičky. Nemluvě o litránku Rumíčka a Pradědečka.
Zkrátka země Česká, domov můj…………………….!!

S tímto zázemím to byla radost pracovat a tak jsme se ještě v noci pustili do stavby antén a zprovoznili techniku.

Po celou dobu vládla bezvadná atmosféra. Probírali jsme všechny možné zážitky z našich exp.cest jak doma , tak mimo republiku. Nebylo hodiny, kdy bychom se neřehtali jako koně. Ještě dobře, že jsme byli daleko od frekventovaných cest, jinak by si kolemjdoucí mysleli, že jsme utekli z blázince.

Zkrátka pohoda, která je obvyklá na všech CB setkání Českolipáků. Bohužel i při tak precizní atmosféře přišel den, kdy jsme stáli připraveni k odchodu před chatou, které jsme se tiši poklonili s přáním, abychom se zde zase ve zdraví sešli nejpozději příští rok.

Cesta dolů byla opět malé utrpení. Jířa opět jako minulý rok upadl a sjel sjezdovku po rypáčku ( hlavou napřed)a Venca Chotěšov opět upadl a sjel to samé po řiti. Zkrátka klasika.

Jířa bobánek se zařekl, že letos nespadne. Zase špatně ! Flákl sebou jako žok a tradá dolů po rypáčku.
A koho potkal, toho vzal sebou. Myslíte, že se potom bál - ále kdepák, votpliv si a šel dál
Všem kteří se na nás dovolali moc děkujeme za strpení, které s námi občas museli mít, zvlášť při silném rušení.
Děkujeme Tobě Babčo a Šimone, Tomáši mob.Roudnice a Jardo Chlumčany za to, že jste vyjeli pro nás na kopce.
Děkujeme Tobě el. presidento (CL1) za partu, kterou jsi dal dohromady a která nemá chybu. Myšleno celý klub! Je to takový malý zázrak . Není běžné, že se takový počet lidiček tak dobře snáší. Jsme opravdu rádi, že si můžeme dovolit se k této partě hlásit.
Pevné zdraví do nového roku 2012, hodně štěstí a spokojenosti Vám všem přejí :

Jiřa Doubravka, Venca Chotěšov, Fousáč Plzeň, Fousáč Junior Plzeň, Milda Lesná a Kuba Šumná

Setkání členů CB sdružení Matador

a jejich hostů 2011

Setkání bude uskutečněno v Chotěšově u Stoda na pozemku letiště Aviatik klubu Chotěšov.

Exp.Radegast pořádá ve dnech 15.-16. - 17.4. 2011 setkání členů CB sdružení Matador a jejich hostů.

Setkání bude uskutečněno v Chotěšově u Stoda na pozemku letiště Aviatik klubu Chotěšov.
Cesta : Z Plzně směr Domažlice přes Sulkov, Líně, Zbůch do Chotěšova a před výjezdem z obce Chotěšov na Stod bude značeno odbočení ( Letiště) do prava . Po cca 200m je konec cesty.

Pro navigace : N 49 39 11,969 E 13 11 38,28

http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@x=130228992@y=134448800@z=15

Na toto setkání jsou srdečně zváni všichni členové sdružení a CB klubu Česká Lípa včetně jejich rodin a všech jejich stoupenců. Příjezd na místo bude možné uskutečnit již od čtvrtka.
Pro bydlíky bude zajištěno připojení k el.síti 220V a během pátku, soboty a nedělního dopoledne bude zajišťovat Aviatik „stánek“ s občerstvením  (pivo,limo, polévka, vuřty na opékání včetně zajištění posezení u ohně). Pro případné zájemce o krátký seznamovací let bude připravena příslušná technika.

Venca Chotěšov

   

"ŠUMAVA 2003"

Drazí přátelé CB vysílání !

I naše expedice jakožto člen sdružení MATADOR CB přijala pozvání člena exp. Radegast-Vaška Chotěšov do jeho "šumavského revíru" na kopec Doubrava u Klatov, kde Venca uspořádal setkání pod názvem "ŠUMAVA 2003". O tom, jak výborně se vypořádal s rolí hostitele, se dočtete v následujících řádcích.
O tom, že CB vysílání již není doménou úzké věkové skupiny není třeba diskutovat - čím v mladším věku se započne s danou aktivitou, tím lepších výsledků bude dozajista dosáhnuto - a u tohoto budoucího "CB matadora" ze Znojma je to jisté.

Ihned po příjezdu a přivítání se všemi, kteří již dorazili nás pochopitelně zaujal kromě nádhérného Vaškova dvojčete HB9CV také stožár, na který se v tom okamžiku drápal Luboš Dobšice, který uznal, že pro spojení na PMR udělá vše - třeba i vyleze na špičku stožáru... A byl čas se také po cestě posilnit. Báječný guláš Jarky Chotěšov byl víc než balzám pro naše cestou Znojmo-Rosice-Brno-Klatovy zmožené útroby. Na snímku se od guláše nemůže odtrhnout Martin za diskuze s Vlkem Znojmo a Ľubem z Trebišova.
... ano, slyšeli jste dobře, z Trebišova na Slovensku - na setkání totiž dorazila téměř po celé jednodenní cestě i Babka Kosačka se svým týmem: Romanem z Komáran a Ľubem z Trebišova.

A tak bylo třeba ji řádně přivítat.

V případě deště byl k dispozici prostorný bunkr.
Naštěstí nám počasí přálo a tak vše se mohlo odehrát v překrásné šumavské přírodě.

Tygr Mutěnice - jediný zástupce expedice Horal kontroloval Soptíka z Huti při nastavování antén ....
... a když Soptík vyzval ostatní, aby s ním poměřili sílu v přetahování pákou i Tygr nahlásil: 
"Vždy připraven!"
A velké zápolení mohlo začít:
... chvilka soustředění před vlastním zápasem ...
... a city stranou, opřít se jeden do druhého naplno ...
Tygr se snažil Soptíka skolit, ten však zůstával ledově klidný a začal prohlubovat náš úžas v jeho silné paže... Zkusili to i další borci, ovšem též bez úspěchu ...

.. i Honza Rosice musel uznat, že na Soptíka nemá ... ... natož Martin - i s ním si hrál jako kočka s myší ...
Na závěr klání bylo nutno uznat, že na Doubravě se nenachází nikdo, kdo by Soptíka v páce přemohl a tak jsme přikývli, že bude třeba více trénovat na příští rok - v našem případě častěji zvedat větší a těžší ocelové stožáry - dural hodit za hlavu.
A byla sobota odpoledne a čas nafotit společné snímky:

Zleva: Lubo Trebišov, Milda Lesná Znojmo, Honza Ontario Rosice, Bohouš Česká Lípa, Pegy Č. Lípa, Roman Komárany.

 

Nesměl pochopitelně chybět společný snímek:

A hned tu byl večer a s ním i specialita exp. Radegast - grilovaná kuřata alá V+V+V. Byla výborná a podrobnosti nebudu popisovat dále, aby si čtenáři neřekli, že trpíme obžerstvím. I zbytek naší party musel uznat, že nepočkat na tento gastronomický balzám by byl hřích. Tak jsme se posilnili, protože nás čekala cca 50km cesta na Škarmanku v loc: JN69JK o nadm. výšce 888 m.n.m. a naším úkolem bylo zavysílat, aby bylo zadost učiněno účasti v CB lize za měsíc červenec. Cesta proběha hladce a okolo 21.00 hod. jsme stáli na kopci ...

Vztyčili jsme antény, připravili "cajk" a hned bylo půl jedenácté. Rozcestník je umístěn až za stromy a tak do poslední chvíle nebylo jisté, zda jsme na správném kopci. ... zato dřevěné odpočívadlo doslova vyzývá k portejblům - obalit celtami a je střecha nad hlavou pro expedici bez stanu ...
 

Uskutečnili jsme do rána 135 spojení. Podmínky byly spíše podprůměrné a tak nepřály delším spojením. Nejdelší spojení bylo uskutečněno s expedicí Čučoriedka na Velké Javorině v JN88UU celkem 363 km.
Bylo ráno a čas vrátit se do hlavního stanu - na Doubravu.

Po cestě jsme se ještě vyfotili u kuriozní dopravní značky a vyšli doubravský kopeček.

Tam již na nás čekali "domácí" a tak to chtělo také snímeček:

Tak to jsou naši hostitelé: Jarka Chotěšov /uprostřed/ a Venca Chotěšov /vpravo/ patří jim dík za výborně zvládnuté setkání a činíme tak i my a věříme, že budou stejně spokojeni i oni příští rok u nás na Moravě.
A nastalo loučení - ne smutné, protože se jistě brzy všichni uvidíme. Nejdřív zřejmě na holickém setkání. Cesta proběhla bez sebemenších problémů a Brno jsme přivítali ve 21.15 hod. a do cíle: Lesné u Znojma dorazil Milda před jedenáctou večerní.

Ahoj a v Holicích na viděnou
za exp. TRIO - Martin"Rákosník"Lesná


Pre takých milovníkov prírody, akými sú Matadori,
PRANOSTIKA
na rastliny a stromy


Keď má pršať, tulipány sa zatvárajú.
Keď tànie veľa kvitne, bude veľa sliviek.
Keď sa kvet na ľane zatvorí, bude pršať.
Keď opàcha skoro gaštan, bude aj hrozno.
Keď hóžek /hloh/ kvitne, bude zlé počasie.
Keď jaseň skôr pučí než dub, bude suché leto.
Ak stromy neskoro v jeseni zakvitnú, bude zlý rok.
Keď má pršať, zelinky vydávajú omnoho väčšiu vôňu.
Pred pekným počasím kvety smolničky nektár nevylučujú.
Večer i ráno je tráva celkom suchá, bez rosy – bude pršať.
Keď sa v lete objavuje na stromoch žlté lístie, príde skorá jeseň.
Keď vidíme veľkokveté bodliaky, môžeme vedieť, že bude dobrá jeseň.
Ďatelina pred dažďom dostáva silnú stopku, listy dole visia alebo sa zatvárajú.
Ak na kvetoch smolničky zvečera sedí veľa motýľov, čakaj na druhý deň dážď.
Kvety hlaváčika pred dažďom vylučujú nektár, pred jasným počasím nevylučujú nektár.
Keď sa urodí mnoho žaludu, bukvy, tànok, šípok a podobného skalného ovocia, bude tuhá zima.
Ak na vàbovom konári vypučia skôr horné listy, bude lepšia jarná úroda, ak spodné, tak jesenná.
Keď tànie kvitne na troch ľadových svätých /12. – 14. máj/, obyčajne býva zima a slota.
Keď žitné zrno na zemi ležiace na hrstiach tak praští, akoby pukalo, to znamená dážď.
Ak spadnuté lístie pod stromom zostane ležať, bude nasledujúci rok úrodný.
Keď sa slnečníke /slnečnice/ okolo poludnia zatvárajú, utekajte skladať.
Keď má cibuľa málo šúp, bude slabá zima. Keď má veľa šúp, bude tuhá zima.
Keď začnú na jeseň brezy žltnúť zhora, príde skorá jar, keď zdola, príde neskoro.
Ihličnaté stromy pred dažďom spúšťajú svoje vetvy a dvíhajú ich pred jasným počasím.
Ak má breza lístie skôr ako javor, čakaj suché leto, ak má lístie skôr javor, čakaj mokré leto.
Ak listy slezu akoby vädli, ovísajú, kvety sa zatvárajú, znamená to zvýšenú vlhkosť vzduchu.
Ak nechtíky roztvoria kvety skoro zrána, bude jasné počasie, ak popoludní, príde dážď a búrka.
V sychravom počasí sa vetvičky borievky /očistenej od kôry/ skláňajú a v suchom narovnávajú.
Keď je mnoho vlašských orechov, bude raž po toľkých zlatých, koľko meríc sa nachodí v jednej guči.
Pred dažďom sa objavujú kvapôčky vody na javoroch – na mieste, kde sa stopky listov pripájajú na konár.
Ak sú šupiny borovicových šišiek otvorené, bude suché počasie. Ak sa zatvárajú, bude vlhko alebo sa blíži dážď.
Keď kršačlina /záružlie/ kvitne, bude dobrá včasná sejba.
Ak kvety zemolezu intenzívne voňajú, treba čakať dážď.
Púpava keď v jeseni kvitne, peknú a dlhú jeseň čakaj.
Keď kvitne podbeľ, všetky semená môžu ísť do zeme.
Ak skoro neopadá list zo stromu, všetko sa opozdí.
Keď bodliačie vysoko narastie, bude tuhá zima.
Dážď bude padať, keď sa zatvárajú bodliaky.
Narástli na hnoji čierne hríbiky, príde dážď.
Neskoré spàchnutie stromov - ostrá zima.
Keď uhorky zatvárajú kvety, bude búrka
Aj pupenec zatvára kvety pred dažďom.
Keď je veľa mliečov, bude veľa snehu.
Kde je mnoho húb, bude málo hrozna.
Pred dažďom sa zatvára kvet púpavy.
Pred dažďom sa ďatelina narovnáva.
Keď je veľa hríbov, bude málo fazule.
Ak je veľa žaluďov, bude teplá zima.
Keď je veľa hríbov, je málo zbožia.
Keď pne moc tečú, bude ešte zima.
Veľa hríbov v júni sýpky nenaplní.
Ak sa zatvorí púpava, bude pršať.
Čím viacej húb, tým tuhšia zima.
Pálenie papradia – bude pršať.
Druhé kvitnutie - dlhá jeseň.
Dobrá kapusta, mrcha víno.
Mnoho kvetov, malé plody.
Veľa húb, málo zemiakov.
Mnoho slamy, málo sena.
Keď je seno, nie je víno.
Tráva v júli dozrieva.
Pred dažďom bodliak nepichá.
Množstvo jahôd veští studenú zimu.
Keď kvitne veľa agačiny, býva veľa fazule.
Keď trnky skoro rozkvitnú, bude hojnosť sena.
Keď lístie dubov rýchlo vypučí, bude dobrá úroda.
Keď agát kvitne ešte raz, bude pekná a dlhá jeseň.
Vo vlhkom počasí konopné vlákna sa skracujú.
Najviac živice býva spravidla na južnej strane.
Keď kvitnú trnky, bude zima – trnková zima.
Ak sa vetva zdvihla, čakalo sa jasné počasie
Keď králiky dlho kvitnú, bude dlhá jeseň.
Keď je smrek zelený, bude dlhá jeseň.
Keď je veľa kukurice, je aj veľa vína.
Ked še kvitky zaviraju, budze padac.
Keď je veľa ríbezlí, bude mnoho hrozna.
Listy, ktoré sa obracajú nahor – bude pršať.
Keď za jesene zakvitnú fialky, jeseň bude dlhá.
Keď rýchle tŕň rozkvitá, rýchlo sa zrno vymetá.
Keď mal prísť mráz, pupce na stromoch še zavirali.
Keď kvitnú stromy druhýkrát, bude zima na stokrát.
Ak sa na lístí stromov rosa dlho udrží, bude pekný čas.
Ak kvitnú v novembri stromy, bude zima trvať až do mája.
Ak stromy kvitnú v jednom mesiaci, bude bohatá úroda ovocia.
Keď kapusta veľa listov a kukurica veľa šupí má, bude dlhá zima.
Mnoho rapavých guliek na dube na Michala /29.9/ znamená včasnú zimu.
Keď na Martina /11.11/ list zo stromu neopadol, môžeme čakať tuhú zimu.
Kde stoklasa, má chlieb i chasa, kde metlica, nemá ho hospodár, ani slepica.
Keď kvitnú bôby, núdza o chleby, a keď kvitne mak, to už nie je tak.
Keď je pekné počasie, listy slezu sú vystreté a kvety roztvorené.
Keď dlho list zo stromu nepadá, tuhá zima sa nám ver prikráda.
Keď sú na olši odspodu nahor malé šišočky, bude dobrá úroda.
Keď na šípoch zostane veľa plodov, bude dobrá úroda žita.
Keď na jeseň lístie skoro opadáva, treba čakať tuhú zimu.
Ak vyteká na jar z brezy veľa miazgy, bude daždivé leto.
Keď tànie bohato zakvitnú, bude dobrá úroda uhoriek.
Keď sa urodí veľa jarabiny, budú v zime tuhé mrazy.
Mimoriadna úroda šišiek a jarabín – bude tuhá zima.
Keď žaludy neskoro opadávajú, bude dlhá jeseň
Keď je veľa lieskovcov, bude málo zemiakov.
Keď sa urodí veľa lieskovcov, bude drahota.
Keď je veľa trnkov a orechov, bude aj krompakov /zemiaky/
Akže na Michala /29.9/ padajú žalude, veru dlhé leto trvať už nebude.
Ak je veľa orieškov, ale huby nerastú, bude v zime veľa snehu a tuhé mrazy.
Ak sa vetva jedľe rýchlo skrátila, bolo treba očakávať silný a dlhotrvajúci dážď.
Na jar, keď sa rozreže dubienka a je červivá, bude neúrodný rok, keď má zdravé jadro, bude úrodný rok.
Morské riasy mäknú a sú pružnejšie, keď je vzduch vlhký, a naopak zosýchajú a lámu sa, ak je vzduch suchý.
Keď na maštaľnom hnoji narastú hubky a majú otvorené klobúčiky, bude pekne, ale keď sú klobúčiky ovisnuté, príde dážď.

   

Mapa Chlebian:

 http://www.tic.sk/horne-chlebany-okres-topolcany.html

"O najkrajšiu obec/mesto Slovenska": http://slovakregion.sk/horne-chlebany

Moje
webové stránky 

Cezmín: http://cezmin.wz.cz
Cezmín : http://cezmin.wz.sk
Vianoce: http://vianocesk.ic.cz
Vianoce: http://vianocesk.wz.cz
Veľká noc:
http://velkanoc.ic.cz
Viktorian http://viktorian.wz.sk
 Svadba: http://svadbask.unas.cz
 Bylinky:
http://bylinky.czweb.org
Seniorka: http://seniorka.szm.com
Jáska noc: http://cbjanskanoc.ic.cz
Cintorín:
http://cemetery.zaridi.to
 Bábiky:
http://svetbabik.czweb.org
Slovania: http://slovania.czweb.org
 Pani Príroda: http://eufrosyne.wz.cz
 
Veľká noc: http://velkanoc.czweb.org
Gloria Polo:
http://gloriapolo.czweb.org
Moji psíkovia: http://mikinka.czweb.org
Milujem pani P... : http://eufrosyne.wz.cz
Cezmín ker a alias: http://cezmin.czweb.org
 Michal Krpelan: http://michalkrpelan.wz.cz
 Aishwarya Ray z Indie: http://aishwarya.wz.cz
 Horn?Chlebany : http://hornechlebany.unas.cz
 Rádioamatéstvo  : http://cbrsk-chlebany.euweb.cz

 Múdra ako rádio: http://www.mudraakoradio.euweb.cz
CB Fan rádioklub Slovakia-CBRSK Chlebany: http://cbrsk.euweb.cz
Blog Jáska noc a iné
http://www.cbjanskanoc.webovastranka.sk

Webové stránky, ktoré som urobila iným zdarma
Pes Buldog english:
http://ruda-etuda.czweb.org
Seniorka a deti: http://babka-radi.euweb.cz
Olympionik:
http://olympionikholub.ic.cz
Sedmičkari:
http://rannisedmicka.ic.cz
Práva dieťaťa:
http://dieta.czweb.org

Späť
| Obnoviť | Dopredu

by Cezmín Slovakia2006 cezmin.wz.sk