wz

[ Späť | Obnoviť | Dopredu ]

Táto stránka sa správne zobrazuje kódovaním Windows 1250.
Stránky sú optimalizované pre Microsoft Internet Explorer 4.0 a viac pri rozlíšení 1024x768 pixelov.

 

Prišlo mi dnes mailom - 2.2.2012

Jízdenky grátis pro nepřizpůsobivé zavedli v MHD v Jablonci n. Nisou

Neskutečné! Tomu se snad ani nedá věřit, že je to možné....

JABLONEC ... Jak nás vychovávají
Město Jablonec nad Nisou ve spolupráci s DPMLJ zavedlo pro nepřizpůsobivé z oblasti Zeleného údolí ( zastávka"Měnírna") nový typ jízdenek. Zavedlo a také zaplatilo. Tyto jízdenky jsou pro naši zatím stále menšinu zdarma.
Hlavním důvodem bylo to, že stoupl počet případů napadení řidiče a revizorů a to zejména ve večerních hodinách, kdy se nastupuje předem a kdy si řidič řekl o jízdní doklad a byl napaden. Město Jablonec n.N. odůvodnilo své kroky takto:
"alespoň bude klid, městská ani státní policie s tím nikdy nic nenadělá." Jízdenky jsou přenosné, platné v nemalém počtu pro tuto skupinu obyvatel. Co dodat. Romové opět dosáhli svého. Příště rozbijou hubu pokladní v marketu a dostanou grátis lístky na jídlo? Pak pumpařovi a budou následovat lístky na benzín?
Hold oni to s tímto státem umí, můžeme jen závidět. Prý nepřizpůsobivý, opak je pravdou, umí se přizpůsobit dokonale, a když jim to nejde, přizpůsobí si svým chováním stát, policii i nás. Je normální mít strach jít večer městem? Kde se krčí ti, co si platíme a mají nás chránit? Proč město
naříká, že večerní Jablonec nežije, ať se tam jdou podívat po 21. hodině a uvidí pravý důvod. A bude hůř.........
V Praze není třeba čekat na 21.hodinu. Zde i dopoledne dokáží černí pasažéři romského etnika vyděsit a bez ostychu omezovat platící cestující!
Spolucestující na fotu do mne vytrvale kopal kanadou, až mi nezbylo nic jiného, než mu v zájmu mé dosud zdravé holenní kosti uvolnit i své místo. Neměla jsem na vybranou. Z druhé strany tábořilo jeho pokřikující, svačící a popíjející početné příbuzenstvo. (I když jsem se zařadila mezi ty odvážné, kteří spoj předčasně neopustili, tu bdící společnost jsem si pro ucelenější obrázek přece jen vyfotit netroufla.....)

Jablonecká hromadná jízdenka pro celý squat, ještě k tomu přenosná a zdarma, je zvláštní znevýhodnění těch, kteří platí a dodržují podmínky Městského přepravního řádu, ale Praha to dotáhla k "dokonalosti". Romskou migraci v MHD DP řeší tak, že revizoři "přednostně" kontrolují na první pohled finančně "dobytné" cestující, aby ti tmavší stačili na následující stanici vystoupit
a počkat na další spoj.
Roční předplatné Opencard mne stojí 4750,-Kč. Kdo platí "jen" měsíc dopředu, dobíjí 12x550, tedy 6 600,-Kč. Nechci se bez námitek nechat nepřizpůsobivci válcovat a ještě mít pochopení, že pro ně neplatí stejná pravidla jako pro mne! Skoro každý zná ze svého okolí někoho, kdo za jednu
"černou jízdu" tvrdě zaplatil. Tak jak je to tedy s rovnými právy pro všechny občany této republiky? ...
Za sebe říkám UŽ MĚ "MILÍ" POLITICI NESERTE ! Jitka Tejmarová

Kdo souhlasí a má komu, ať to pošle dál. Komu je to jedno, nechť považuje tento e-mail za bezpředmětný!

Odporúčam do pozornosti blog pána Karla Kříža na idnes.cz.

Karel Kříž

http://kriz.blog.idnes.cz

Politika a její vliv na život občanů ČR

Takmer dobitý, týraný Patrik...

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii, člověkem 2. kategorie.
Takový vzkaz nám včera “ctihodný” soudce předal pomocí státního žalobce, jemuž se zdálo 10 let pro demetní bestii mnoho a požádal o snížení právní klasifikace čtyřhodinového týrání, kdy dvanáctiletý kluk bílé barvy pleti nezemřel jen shodou velmi šťastných náhod, na mírnější a společným “úsilím” tak dokázali sedmnáctiletému cikánovi zkrátit jeho pobyt za mřížemi na pouhých 5 let.

Je to případ, který, nikdy nenaplnil první stránky politicky a multikulturně “korektního” tisku a obrazovky stejně postižených televizí. Pouze díky velké snaze několika slušných, pobouřených lidí, se pomocí sociálních sítí a blogů dostal do všeobecného povědomí.

Pokusme se o malou rekapitulaci:
Dva nezletilí příslušníci romského etnika si vyhlédli mladého chlapce majoritní populace. Původně jej chtěli “jen” okrást o peníze, což považují zřejmě za životní standard, neboť to plně koresponduje s přežíváním jejich komunity v Krupce na sociálních dávkách, tedy za peníze ukradené také někomu, kdo je poctivě vydělává. Napadený gymnazista však měl tu smůlu, že žádnou hotovost neměl. Staršího z násilníků tato skutečnost natolik rozběsnila, že vrhl celý svůj inteligenční potenciál v pásmu imbecility na potrestání této nemajetné, jeho slovy “bílé svině”. Začalo tedy několikahodinové týrání, mučení, bití, sexuální ponižování a znásilnění. Výsledkem pak natržená slezina a spousta dalších těžkých poranění, spojených se silným psychickým šokem oběti, která se po ukončení lynče z posledních sil doplazila na blízké nádraží a tak si zachránila život.

“Jak jsem řekl, když jsem viděl záda chlapce, nevěřil jsem vlastním očím. Tak zmláceného člověka, ještě k tomu dvanáctileté dítě, jsem ještě neviděl. Byl strašně zmlácený. Když jsem viděl na internetu fotografie jeho těla, byl to skutečně zázrak, že to přežil.” To jsou autentická slova výpravčího, který se jako první dospělý dostal ke zmlácenému chlapci a zvolal mu záchranku. Je třeba dalších komentářů?

Kde byli Michal Kocáb a Petr Uhl? Kde byly spolky ochránců lidských práv? Co psali multikulturně “vyvážení” novináři? O čem referovaly televizní noviny? Co se odehrávalo na internetových stránkách Romea.cz, která má za velké dotační peníze zlepšovat soužití mezi majoritní a minoritní společností? Všichni měli úplně jiné téma. Vítkov a nejlépe doživotní tresty pro vrhače zápalných láhví! Dva nezletilí grázlové, kteří málem utýrali k smrti hocha s nesprávnou barvou pleti je nechali naprosto chladnými.

Včerejší rozsudek soudu o snížení trestu pro staršího pachatele na pět let a již dřívější verdikt o beztrestnosti mladšího, dle dostupných údajů patnáctiletého, je tedy vlastně jen logickým obrazem stavu naší společnosti. Společnosti “pozitivně” diskriminované a obráceně rasistické, kdy granty a dotace z našich daní pomáhají vyvoleným příjemcům pouze k jejich vlastnímu obohacení a oni za to nejenže nijak nepřispívají k vylepšení vzájemného soužití a uklidnění situace, ale naopak. Svou pseudohumanitní činností dávají obecné populaci jediný vzkaz. Dobré je to, co řekneme my, náš “většinový” názor procpaný do všech médií a pokud na to někdo poukáže, zatočíme s ním jako s extrémistickým póvlem a odpadem společnosti.

Patrik má tedy tu smůlu, že je, dle tohoto multikulturního zaklínadla, příslušníkem majoritní množiny obyvatel. Nemá nárok na pomoc, nemá nárok na první stránky novin a několikaminutové reportáže v hlavních zprávách TV stanic. Nemá nárok na srdcervoucí fotografie, celonárodní výzvy k solidárním sbírkám peněz, za něž by mohl pomoci opět vybudovat svojí rodině domov, když jeho máma přišla po rozvodu o byt a on musel se sourozenci do dětského domova.

Důkazem budiž včerejší zpravodajství. Zatímco řádky o této kauze abyste hledali s lupou, o hlavním zpravodajství TV Nova, Prima či ČT ani nemluvě, případ Vítkov opět podáván v plném nasazení bojovných investigavců pod praporem jediného správného světonázoru. Přístup státních žalobců pak jen celé dílo korunuje.

Ano, milý Patriku, ty i já jsme ve své vlasti již jen občany druhé kategorie. Jsme určeni jen práci, platbám daní a postupné likvidaci. Až dojde k té totální, smečka, která toto rozpoutala, a která si z toho nyní dobře žije, si všimne jen proto, že ji najednou nebude mít kdo živit. Držím ti palce, aby alespoň tvoje generace přinesla změnu. Aby se vrátila hrdost, čest a právo. Snad se to podaří.

Utýrané telo Patrika...

Jak to dopadlo se sbírkou na Patrika

Vážení čtenáři mého blogu, chtěl bych vám tímto poděkovat za velký ohlas, který způsobil článek o téměř ubitém chlapci Patrikovi z dětského domova v Duchcově. Poděkovat i za to, že jste svými doporučeními a sdílením textu pomohli k větší informovanosti veřejnosti o tomto případu a tím ukázali politicky a multikulturně zmanipulovaným médiím, že ne všichni občané tohot státu jsou hloupé ovce, které může jen tak někdo opít rohlíkem.
Celý vývoj událostí akceleroval po zveřejnění posměšného a urážlivého spisku blogera Pocha, který redakce vybrala dokonce jako první na hlavní stranu portálu i-dnes, kde tento autor vyjadřoval svoje pohrdání nad částkou 11 000,- Kč, které se prozatím podařilo mezi lidmi vybrat na pomoc zmlácenému hochovi.
V tu chvíli ve mně “bouchly saze” a pod svým článkem jsem se na vás všechny obrátil s prosbou o pomoc. Zveřejnil jsem číslo účtu, kam bylo možno zaslat nějaký dar, kterým by se vysmívaná částka navýšila.
Informace spustila řadu reakcí. Od jednoznačně kladných až po jednoznačně záporné. Bylo mi spíláno do hyen a podvodníků, bylo mi vyhrožováno trestním stíháním a pokutou 500 000,- Kč. Nechápal jsem.
Hned ráno jsem se spojil s paní ředitelkou DD Duchcov a informoval ji o mojí iniciativě. Dále jsme postupovali koordinovaně a myslím, navzdory všem škarohlídům, s velmi dobrým výsledkem.
Patrik má pod hlavičkou svého dětského domova svůj podúčet, který je vinkulován k jeho 18. narozeninám. Tam se přesměrovávala veškerá finanční pomoc tazatelů. Ke dnešnímu dni se tak i touto aktivitou podařilo hotovost na tomto účtě navýšit na částku vyšší než 150 000,- Kč !!!
Část naší sbírky však byla použita i jinak. Možná se někdo bude zlobit, ale vedlo nás k tomu prosté lidské uvažování. Patrik to nemá ve svém domově jednoduché, neboť některé děti mu dávají najevo, že on pořád něco dostává a oni ne. Abychom tedy pomohli i po této stránce, dohodli jsme se s paní ředitelkou, že pomůžeme domovu jako celku a za částku téměř 35 000,- jsem poslal dárek v podobě hraček a sportovních potřeb všem dětem v ústavu. Věřím, že děti budou mít radost a Patrikovi to pomůže též, minimálně v jeho oblíbenosti v kolektivu, tedy malá záplatka na jeho ne zrovna dobrý psychický stav.
Ještě jednou tedy děkuji všem, kteří na tuto bohulibou akci přispěli a nenechali se zmást pochybnostmi o mém hyenismu či pokusu o podvod. Zvláště pak největším dárcům:

■pan ing. Kvido Štěpánek, firma Isolit-Bravo, spol. s r.o., Jablonné n. O.
■pan Alexander Jordán
■paní Michaela Vejskalová
■pan Alan Čermák
■pan Radek Karafiát, Jihlava
■paní JUDr. Anna Benešová, Praha
■pan Mgr. Jan Králíček, Velká Bystřice
■paní Alena Doleželová, Praha
■pan Igor Rejlek, Hradec Králové
a samozřejmě všem ostatním i bezejmenným, děkuji za každou padesátikorunu.

Pokud byste ještě někdy v budoucnosti chtěli Patrikovi pomoci, zde je výše zmiňovaný účet, jehož výtěžek dostane Patrik v den svých 18. narozenin:
Komerční banka: 812690297/0100
variabilní symbol: 61515582
konstatní symbol: 308
specifický symbol: 2010
Pokud chcete Váš dar směřovat přimo Patrikovi, je nutné vyplnit všechny symboly. Účet je Dětského domova Duchcov.
http://kriz.blog.idnes.cz/c/184239/Jak-to-dopadlo-se-sbirkou-na-Patrika.html

Co je ne-poch-opitelného na případu Patrika a Natálie?

Svým minulým článkem jsem zde otevřel poměrně bohatou diskusi o problému multikulturně “vyváženého”, až v konečném důsledku fakticky rasistického, zpravodajství českých médií. Ve stovkách příspěvků pod textem mým, kolegů či na facebooku se jako červená niť line hlavní myšlenka – lidem vadí evidentní , s prominutím, předposranost českých žurnalistů, kteří se bojí pojmenovat věci pravým jménem a svoji zbabělost omlouvají jakousi mantrou o politicko-multikulturně korektním zpravodajství.
Tyto snahy však způsobily pravý opak cíle jejich snažení, pokud vůbec nějaký byl. Příslušník majoritní populace, pracující a vytvářející hodnoty, který je o více jak tři čtvrtiny svého výdělku okrádán nenasytným státním molochem pomocí nepřehledné džungle daní, popatků a různých odvodů, se v obraze pokřivené mediální reality musí nutně cítit opravdu jako občan nižší kategorie urážený mluvícími hlavami všech politických stran přisátých na státním prsu a postupně likvidovaný vládnoucím spolkem korupčních zlodějů či bohatě dotovanými partami pseudohumanistů a “byznysochránců” menšin.
Mediální výsledek případů Patrika z Krupky a Natálie z Vítkova je jen špičkou ledovce. Zatímco kauza popálené dívky z národnostní menšiny nemohla uniknout díky “vyváženému” zpravodajství vůbec nikomu, o brutálně zbitém chlapci bílé barvy pleti, kterého dle vyjádření lékařů dělily od smrti dvě hodiny, pokud by se s vypětím všech posledních sil nedoplazil ke svým zachráncům, spousta lidí vůbec nevěděla. A to jen proto, že pachateli byli v prvním případě nakrátko ostříhaní jedinci v těžkých botách, zatímco v případě druhém, nezletilí cikáni mdlé inteligence. Zkratkovité klišé tedy zafungovalo a z konečného sumáře české žurnalistiky se tak nutně musí zvedat žaludek.
O to více jsem byl šokován ne-poch-opitelným počinem zde na půdě blogu i-dnes. Provokativní text “normálního obyčejného chlapa a táty”, který nás zde hojně zásoboval příběhy o zlých modrobýčcích a moudrém oranžovém pastýři, jenž měl vyvést tuto zemi z krize, plný překroucených faktů, účelových fabulací a až posměšných poznámek směřujících k Patrikově osudu, se dostal jako číslo jedna do výběru administrátorů na hlavní straně. Co tento text vypovídá o autorovi pominu, co však vypovídá o redakci tohoto mediálního prostoru?
Byl to pokus vyvážit článek s více jak 70 000 čtenářů a téměř 15 000 doporučeními na facebook nějakou multikulturně přijatelnou oponenturou? Byla to úlitba bohům korektnosti? Nebo opět zcela jen obyčejný strach z přímočaře řečené pravdy?
Nechci si zde hrát na studnici moudrosti ani na arbitra jediného správného názoru, ovšem tímto způsobem zlehčované psychické i fyzické utrpení mladého kluka, spojené s posměšným poukazováním na minimální částku vybranou na jeho pomoc mne opravdu zvedlo ze židle. Navíc zbabělý autor ani nepovolil ke svému výplodku diskusi, takže nebylo možno svůj názor interpretovat u něj. Děkuji kolegům, kteří podobně jako já dnes reagovali již předcházejícími články.
Pod původní článek jsem na základě výše řečeného přidal dodatek, dle kterého můžeme Patrikovi vysmívanou jedenáctitisícovou částku pomoci navýšit. Nedopídil jsem se sice žádného oficiálního konta veřejné sbírky, neboť opravdu zřejmě neexistuje, ale, dle sdělení paní ředitelky, má Patrik ve svém dětském domově podúčet vinkulovaný k jeho 18. narozeninám. Tam budu odesílat i já svůj dárek nashromážděný touto iniciativou, obzvláště díky panu ing. Kvido Štěpánkovi z Jablonné nad Orlicí, člověku s velkým srdcem.
Ještě jednou děkuji a jsem přesvědčen, že i když jsem si od některých vysloužil nálepku nacisty, hyeny či primitiva, je opravdu lepší psát věci přímo a někdy i s použitím ne zrovna libě znějících slov, než se brodit po kolena v břečce povrchnosti, mainstreamového zájmu, vlastního strachu či až autocenzury, která nakonec stejně vyústí v nic neříkající a hloupý urážlivý splašek. Je to pochopitelné?

Stane se původní obyvatelstvo Evropy “nepřízpůsobivou menšinou"?

Být poctivým, pracujícím a daně platícím příslušníkem majoritní populace, který navíc pro své sexuální hrátky vyhledává opačné pohlaví, není v dnešní době žádný med. Jste automaticky zařazen do kategorie blbec na podojení s právem držet hubu a jedinou radostí vašeho života má být skutečnost, že vás ještě nezavřeli do kriminálu za špatně odvedené či nezaplacené daňové výpalné, popřípadě, že na vás někdo neukáže prstem jako na neonacistu, rasistu či xenofobního násilníka.
Zdá se, že v současné době již došlo k tak velkému pokřivení veškerých tradičních hodnot a reálií občanského soužití, že pokud okamžitě nezačneme pracovat na radikální změně směru vývoje společnosti, čeká generaci našich děti jen postavení otroků sociálního a rasově, multikulturně, či jak to kdo nazve, pozitivně diskriminovaného státu.
Všechno je to jen o postupné ztrátě svobody, kterou jakoby nechceme registrovat. Nejprve ekonomické, v dalším časovém úseku i občanské. Na našem území jsme si jí za posledních pár desítek let mnoho neužili, a proto možná jsme někteří spokojení i s tím současným málem, co jsme dokázali po krachu socialismu sovětského typu sametově “vybojovat”. Jenže smyčka se opět začíná utahovat.
O kvalitě našeho života stále více rozhodují tisíce domácích, nejnověji i bruselských, byrokratů, jejichž jediným cílem je udržet si nadstantartně placené koryto s možností korupčního přivýdělku. Tomuto cíli je pak podřízená celá legislativa i exekutiva. Jedinec, který není nijak napojen na tyto “kamarádsko-mafiánské” vazby pak nemá v podstatě šanci býti plnohodnotným občanem a zůstává mu mu černý Petr v podobě dojné krávy.
Pokrytectví a demagogie produkované vládnoucími panáky se tak stává za pomoci neskutečně naivních, nebo snad zaplacených médií, společenskou normou. Lidem jsou jako nepostižitelné a zákonné předhazovány zázračné miliónové výdělky bývalých nebo i současných ministrů, premiérů, státních úředníků či jejich spolupracovníků, manželek nebo milenek. Lidé mají věřit báchorkám o cenách elektřiny nebo kilometru dálnice, o potřebě razítkovačů lejster na zbytečných úřadech, tisícovkách policistů v kancelářích či stovek grantových spolků. Lidé mají věřit pohádce o hodné Evropské unii, která nám zaplatí čističky odpadních vod či jiné bohulibé projekty. Stejně tak mají lidé věřit i populistickým tezím o zázračných multikulturních sdruženích, které prý z nejušlechtilejších pohnutek pomáhají údajně diskriminovaným skupinám spoluobčanů v jejich cestě na post obyčejného plátce daní.
Kam to všechno vede vidíme kolem sebe. I poměrně smířlivá česká společnost se začíná velmi radikalizovat, stejně jako celá Evropa. Průměrný volič levice nebo pravice na sebe dští oheň a síru, aniž si všimne, že jejich guru někde na radnici peče s oponentem velkou “byznys” koalici. Podobné a horší je to pak ještě ve vztahu majoritní a menšinové populace, neboť i tento se díky vládnoucí oligarchii stal výhodným obchodním artiklem. Důsledky celé této hry s falešnými kartami pociťujeme již dnes, ale mám pocit, že brzy bude podstatně hůře.
Nechci nijak hodnotit či snad obhajovat čin ve Vítkově, ale obludný monstrproces, ve který vyústilo snažení našich nezávislých vyšetřovatelů a justičního aparátu opravdu evokuje 50. léta a s nimi spojené bolševické praktiky i politickou objednávku.Byť nám budou desítky politologů, komentátorů a multikulturních pracovníků tvrdit opak, pokládám rozhodnutí soudu za zmanipulované. Zejména z toho důvodu, že společensky neméně nebezpečné činy jako téměř ubití k smrti třináctiletého mladíka bílé pleti, stejně jako podobné zmlácení příslušníka majoritní společnosti za pokřiku “Bílá svině!”, či podpálení fary v Třebenicích se smrtelně zraněným duchovním nechaným zde na pospas plamenům, vše spáchané příslušníky minoritního etnika, nebyly emotivně popisovány v médiích a nebyly vysílány v přímých přenosech veřejnoprávní televize.
I německá kancléřka si již dovolila veřejně, politicky nekorektně, prohlásit, že tato cesta zvýhodňování skupin lidí, kteří v podstatě ani o začlenění do naší společnosti neusilují, ale jen chtějí žít pohodlný život plný sociálních podpor na její úkor, je slepou ulicí. Tato slova, byť zabalená do diplomatického ptydepe, pronesená tak významnou evropskou personou mohou znamenati pouze jediné. Situace je natolik vážná, že musí jít veškeré předstírání o přínosu či multikulturním obohacování evropské civilizace ze strany nepřizpůsobivých menšin, na smetiště dějin. Musíme začít bojovat o svoje vlastní bytí, musíme vykopat z funkcí celou populistickou lobbystickou zkorumpovanou garnituru státních a unijních úředníků, která si zprivatizovala politiku a námi vytvářené hmotné statky dříve, než si přivlastní i statky duchovní a díky její bezohlednosti, bezpáteřnosti i touze po penězích a neomezené moci se my sami staneme “nepřizpůsobivou menšinou” v mateřské domovině.

 

Došlo mi mailom....

Předmět: Ať každý ví co nás tu čeká s cikány
Datum: 20.9.2011
napsal za nás... (připrav se na drsné čtení)
"Ve čtvrtek vynesl odvolací Vrchní soud v Praze rozsudek, podle kterého sedmnáctiletý cikán z Krupky nepůjde sedět na 10, ale jenom na 5 let do vězení. Nebyl totiž uznán vinným za rasově motivovaný pokus o vraždu a loupež. Dopustil se "jenom" vydírání a znásilnění. Považuji to za lidské profesní selhání vrchního soudu...!
Jsem rozhořčen tím, jak se soudní vrchnost vypořádala s jednoznačně rasistickým vražedným útokem.
Přitom sedmnáctiletý cikánský útočník ještě s jedním mladším cikánským klukem málem ukopali k smrti dvanáctiletého chlapce jen proto, že ho náhodně potkali a proto, že "byl bílej". Jen díky velkému štěstí chlapec přežil. Jeho IQ 111 mu pomohlo, že se zorientoval a došel si pro pomoc. Chlapec byl mlácen, kopán, sexuálně zneužit a okraden.
Trestní senát ústeckého krajského soudu správně posoudil tento útok jak rasový a jako pokus o vraždu.
Bohužel, vrchní soud v Praze má jasno. Když obětí není Rom nebo cikán, ale je naopak útočníkem, raději případ posuzovat opatrněji, aby se o vrchnosti neřeklo, že je proticikánsky zaměřena a nelétali potom kolem vrchního soudu aktivisté za všelijaká práva s bičem v barvách EU.
Naskýtá se závažná otázka. Jak dlouho a kam až budeme této komunitě ustupovat?! Tak totiž hodnotí rozhodnutí vrchního soudu mnoho občanů na severu Čech. A já také."
Jaroslav Doubrava, senátor Parlamentu ČR
Téměř doslovný přepis výroku předneseného předsedkyní trestního Senátu v listopadu 2010:
"...dne 29. 4. 2010 v době od 13.00 hod. do 16.30hod.
Poblíž nádraží ČD Bohosudov v obci Krupka ... jej odvedli k Unčínskému potoku a odsouzený pod pohrůžkou zbití jej donutil, ač věděl, že je mu 12let, aby si klekl a sál mu pohlavní úd a také štípl nezjištěnými kleštěmi poškozeného do malíku ruky proto, že nechtěl i jeho nezletilému spolupachateli sát pohlavní úd.
Nakonec tak ze strachu poškozený učinil a musel spolknout jeho ejakulát, následně mu nařídili, aby se plazil, svlékl do slipů a vlezl do potoka, kde musel dělat kliky, stojky, po první stojce jej kopli do hlavy, aby další udělal o kus dál.
Nařídili mu vylézt na můstek vysoký 150 cm, strčili ho a on spadl do potoka......
na okraji pole mu odsouzený nařídil aby běžel, zakopl a upadl na zem, tak i dvakrát učinil, nejméně třikrát chlapce vzali za ruce a nohy, rozhoupali a z výšky ho nechali dopadnout na zem.
Poškozený musel nejméně dvakrát zvednout dřevěnou desku 1 x 1 m, tloušťky 2 cm, váhy 1,5 kg a pustit si ji na hlavu, podráželi mu nohy. Následně v úmyslu usmrtit jej ho společně fyzicky napadli střední až velkou intenzitou tak, že jej bili pěstmi, šlapali na něj, kopali do žeber, hlavy a dalších částí těla, v průběhu napadení se jej mladší útočník zeptal zda ví, co dělal Hitler za války s cikány v koncentráku, tak že to teď budou dělat s ním, protože je bílej - musel se opřít o strom, sundat si slipy a švihali ho páskem s kovovou sponou na holé části těla i do zad, udeřili jej klackem do zad a tímto jednáním poškozenému způsobili zlomeninu 7.žebra vpravo se zavzdušněním pravé pohrudniční dutiny, nalomení 10.žebra vlevo s zakrvácením levé pohrudniční dutiny, trhlinu sleziny s krevním výronem, pohmoždění levé ledviny, pohmoždění břišní slinivky a jater, tržně zhmožděnou ránu pravé čelně-temenní krajiny hlavy, mnohočetné pohmožděniny trupu, hlavy i končetin, při pohmoždění svalů prodělal i mírnější formu tzv. crushsyndromu... Musel být hospitalizován od 29. 4. 2010 do 13. 5.2010 v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, z toho 10 dnů na jednotce intenzivní péče... Také prodělal akutní reakci na stres, která přešla v poruchu přizpůsobení a posttraumatickou stresovou poruchu... i v současnosti musí pravidelně užívat antidepresiva...
Prosím poslat komu to půjde ať se také ví, jak to tu vypadá a jak je k nám utlačovaná menšina vstřícná.
J.K.
 

Moje
webové stránky
 Cezmín: http://cezmin.wz.cz 
 Vianoce:
http://vianocesk.ic.cz
 Svadba:
http://svadbask.unas.cz  
 Bylinky:
http://bylinky.czweb.org  
 Čas Vianoc:
http://vianocesk.wz.cz  
 Cintorín:
http://cemetery.zaridi.to  
 Bábiky:
http://svetbabik.czweb.org 
 
Slovania: http://slovania.czweb.org/ 
 Pani Príroda:
http://eufrosyne.wz.cz 
 Jánska noc:
http://cbjanskanoc.ic.cz 
 Veľká noc:
http://velkanoc.czweb.org 
 Gloria Polo:
http://gloriapolo.czweb.org  
 Moji psíkovia:
http://mikinka.czweb.org   
  Milujem pani P... :
http://eufrosyne.wz.cz 
Veľkonočné sviatky: http://velkanoc.ic.cz 
 Michal Krpelan:
http://michalkrpelan.wz.cz 
 Cezmín ker  a alias:
http://cezmin.czweb.org  
 Aishwarya Ray z Indie:
http://aishwarya.wz.cz  
 Horné Chlebany :
http://hornechlebany.unas.cz 
 Rádioamatérstvo  : http://cbrsk-chlebany.unas.cz/
 
 Múdra ako rádio:
http://www.mudraakoradio.euweb.cz 
 CB Fan rádioklub Slovakia-CBRSK Chlebany:
http://cbrsk.euweb.cz 
 Blog Jánska noc a iné:
http://www.cbjanskanoc.webovastranka.sk
 
 Webové stránky, ktoré som urobila iným zdarma
 
Pes Buldog english: http://ruda-etuda.czweb.org
 Olympionik:
http://olympionikholub.ic.cz
 Sedmičkári:
http://rannisedmicka.ic.cz
 Práva dieťaťa:
http://dieta.czweb.org

 [ Späť | Obnoviť | Dopredu

by Cezmín Slovakia2011cezmin.wz.sk/